A portrait of the student community
100 dots represent the rounded distribution
Choose a group. Explore the picture.
Toshkent kimyo texnologiya instituti Yangiyer filiali
Toshkent kimyo-texnologiya instituti Yangiyer filiali qabul kvotalari, kirish ballari, o'tish ballari
Latest scores in the table: 2025/2026 · Full-time, uzbek · scholarship and fee-paying cutoffs · click to open
Toshkent kimyo texnologiya instituti Yangiyer filiali — scholarship and fee-paying admission scores from recent years by programme (full-time, uzbek).
Compare historical results from public sources for the selected study mode, language and year. Past scores do not guarantee current admission. The fee-paying column contains admission scores, not tuition fees. Other universities offering this programme or university admission scores by region explore.
| Programme | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Agrokimyo va tuproqshunoslik 60810200 | —— | —— | —— | —72.1 |
| Atrof-muhit muhandisligi 60711800 | 79.156.8 | 79.156.8 | 79.156.8 | —59.8 |
| Biotexnologiya 60710200 | —— | —— | —— | —95.5 |
| Elektr energetikasi (tarmoqlar va yo‘nalishlar bo‘yicha) 60710602 | 119.669.7 · 2024 | |||
| Elektr energetikasi (tarmoqlar va yo‘nalishlar bo‘yicha) 60710601 | —82.1 | 82.160.8 | —82.1 | —— |
| Energetika muhandisligi 60710400 | 69.357.6 | 69.357.6 | 69.357.6 | —60.0 |
| Iqtisodiyot 60410100 | 152.178.7 | 152.178.7 | 152.178.7 | —85.4 |
| Iqtisodiyot: tarmoqlar va sohalar bo‘yicha 60310106 | —121.0 | 121.067.2 | —121.0 | —— |
| Kimyo muhandisligi 60710100 | 70.356.7 | 70.356.7 | 70.356.7 | —56.7 |
| Kimyoviy texnologiya: noorganik moddalar kimyoviy texnologiyasi 60710104 | 70.758.8 · 2024 | |||
| Kimyoviy texnologiya: noorganik moddalar kimyoviy texnologiyasi 60710108 | 70.358.7 · 2024 | |||
| Kimyoviy texnologiya: qurilish materiallari kimyoviy texnologiyasi 60710103 | 69.757.1 · 2024 | |||
| Kimyoviy texnologiya: qurilish materiallari kimyoviy texnologiyasi 60710107 | 68.356.7 · 2024 | |||
| Kompyuter injiniringi 60610300 | —— | —— | —— | —56.9 |
| Konservalash texnologiyasi 60720400 | 69.356.7 | —69.3 | —69.3 | —— |
| Materialshunoslik 60720300 | —— | —— | —— | —62.6 |
| Menejment 60410800 | 148.173.2 | 148.173.2 | 148.173.2 | —75.9 |
| Menejment (tarmoqlar va sohalar bo‘yicha) 60411212 | 114.371.7 · 2024 | |||
| Menejment (tarmoqlar va sohalar bo‘yicha) 60411204 | —98.6 | 98.660.9 | —98.6 | —— |
| Neftgazkimyo sanoati texnologiyasi 60720900 | 79.961.9 | 73.456.8 | —73.4 | —— |
| Neftʼ va neft-gazni qayta ishlash texnologiyasi 60720600 | 70.756.8 | 70.756.8 | 70.756.8 | —57.6 |
| Oziq-ovqat texnologiyasi 60720100 | 68.658.1 | 77.562.8 | 68.656.8 | —59.9 |
| Oʻsimliklar himoyasi va karantini 60810500 | —— | —— | —— | —56.8 |
| Qishloq xoʻjaligini mexanizatsiyalashtirish 60810100 | —— | —— | —— | —57.9 |
| Qishloq xoʻjalik mahsulotlarini saqlash va qayta ishlash texnologiyasi 60810700 | —— | —— | —— | —56.9 |
| Sunʼiy intellekt 60610500 | —— | —— | —— | —56.9 |
| Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish 60710900 | 68.156.7 | 68.156.7 | 68.156.7 | —56.7 |
| Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar bo‘yicha) 60711402 | 69.656.7 | —69.6 | —69.6 | —— |
| Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar bo‘yicha) 60711404 | 68.157.9 · 2024 | |||
| Texnologik mashinalar va jihozlar 60720401 | 68.756.8 | 68.756.8 | 68.756.8 | —56.7 |
| Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar bo‘yicha) 60720705 | 71.559.7 · 2024 | |||
| Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar bo‘yicha) 60720701 | 81.762.1 · 2024 | |||
No programmes match your search.
100 dots represent the rounded distribution
Choose a group. Explore the picture.
100 dots represent the rounded distribution
Choose a group. Explore the picture.
100 dots represent the rounded distribution
Choose a group. Explore the picture.
100 dots represent the rounded distribution
Choose a group. Explore the picture.
100 dots represent the rounded distribution
Choose a group. Explore the picture.
100 dots represent the rounded distribution
Choose a group. Explore the picture.
100 dots represent the rounded distribution
Choose a group. Explore the picture.
100 dots represent the rounded distribution
Choose a group. Explore the picture.