Talabalar manzarasi
100 nuqta — taqsimotning yaxlitlangan ulushi
Bir yo‘nalishni tanlang. Manzarani kashf eting.
Toshkent kimyo texnologiya instituti Yangiyer filiali
Toshkent kimyo-texnologiya instituti Yangiyer filiali qabul kvotalari, kirish ballari, o'tish ballari
Ta’lim maskaningiz haqida ko‘proq bilishga yordam bering.
Jadvaldagi eng yangi ballar: 2026/2027 · Kunduzgi, o'zbek tili · grant va kontrakt kesimi · bosib oching
Toshkent kimyo texnologiya instituti Yangiyer filiali — so'nggi yillardagi grant va kontrakt o'tish ballari yo'nalishlar kesimida (kunduzgi, o'zbek tili).
Ochiq manbalardan yig‘ilgan tarixiy natijalarni aynan tanlangan shakl, til va yil bo‘yicha solishtiring. O‘tgan ballar joriy qabulni kafolatlamaydi. Kontrakt ustunida o‘qish narxi emas, o‘tish bali berilgan. Yo‘nalish bo‘yicha boshqa OTMlarni yoki universitetlar kirish ballarini hudud bo‘yicha ko‘ring.
| Yo'nalish | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Agrokimyo va tuproqshunoslik 60810200 | —— | —— | —72.1 | 83.669.1 |
| Agronomiya 60810400 | —— | —— | —— | 80.361.0 |
| Atrof-muhit muhandisligi 60711800 | 79.156.8 | 79.156.8 | —59.8 | 88.057.6 |
| Biotexnologiya 60710200 | —— | —— | —95.5 | 125.495.7 |
| Elektr energetikasi (tarmoqlar va yo‘nalishlar bo‘yicha) 60710602 | 119.669.7 · 2024 | |||
| Elektr energetikasi (tarmoqlar va yo‘nalishlar bo‘yicha) 60710601 | 82.160.8 | —82.1 | —— | —— |
| Energetika muhandisligi 60710400 | 69.357.6 | 69.357.6 | —60.0 | 69.656.9 |
| Iqtisodiyot 60410100 | 152.178.7 | 152.178.7 | —85.4 | 183.595.7 |
| Iqtisodiyot: tarmoqlar va sohalar bo‘yicha 60310106 | 121.067.2 | —121.0 | —— | —— |
| Kimyo muhandisligi 60710100 | 70.356.7 | 70.356.7 | —56.7 | 68.456.7 |
| Kimyoviy texnologiya: noorganik moddalar kimyoviy texnologiyasi 60710104 | 70.758.8 · 2024 | |||
| Kimyoviy texnologiya: noorganik moddalar kimyoviy texnologiyasi 60710108 | 70.358.7 · 2024 | |||
| Kimyoviy texnologiya: qurilish materiallari kimyoviy texnologiyasi 60710103 | 69.757.1 · 2024 | |||
| Kimyoviy texnologiya: qurilish materiallari kimyoviy texnologiyasi 60710107 | 68.356.7 · 2024 | |||
| Kompyuter injiniringi 60610300 | —— | —— | —56.9 | 112.157.9 |
| Konservalash texnologiyasi 60720400 | —69.3 · 2024 | |||
| Materialshunoslik 60720300 | —— | —— | —62.6 | 68.3— |
| Menejment 60410800 | 148.173.2 | 148.173.2 | —75.9 | 177.082.0 |
| Menejment (tarmoqlar va sohalar bo‘yicha) 60411212 | 114.371.7 · 2024 | |||
| Menejment (tarmoqlar va sohalar bo‘yicha) 60411204 | 98.660.9 | —98.6 | —— | —— |
| Neftgazkimyo sanoati texnologiyasi 60720900 | 73.456.8 | —73.4 | —— | —— |
| Neftʼ va neft-gazni qayta ishlash texnologiyasi 60720600 | 70.756.8 | 70.756.8 | —57.6 | 68.457.9 |
| Oziq-ovqat texnologiyasi 60720100 | 77.562.8 | 68.656.8 | —59.9 | 71.656.9 |
| Oʻsimliklar himoyasi va karantini 60810500 | —— | —— | —56.8 | 69.457.1 |
| Qishloq xoʻjaligini mexanizatsiyalashtirish 60810100 | —— | —— | —57.9 | 70.359.0 |
| Qishloq xoʻjalik mahsulotlarini saqlash va qayta ishlash texnologiyasi 60810700 | —— | —— | —56.9 | 69.357.8 |
| Sunʼiy intellekt 60610500 | —— | —— | —56.9 | 141.156.7 |
| Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish 60710900 | 68.156.7 | 68.156.7 | —56.7 | 68.756.7 |
| Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar bo‘yicha) 60711402 | —69.6 · 2024 | |||
| Texnologik jarayonlar va ishlab chiqarishni avtomatlashtirish va boshqarish (tarmoqlar bo‘yicha) 60711404 | 68.157.9 · 2024 | |||
| Texnologik mashinalar va jihozlar 60720401 | 68.756.8 | 68.756.8 | —56.7 | 70.356.8 |
| Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar bo‘yicha) 60720705 | 71.559.7 · 2024 | |||
| Texnologik mashinalar va jihozlar (tarmoqlar bo‘yicha) 60720701 | 81.762.1 · 2024 | |||
Qidiruvga mos yo‘nalish topilmadi.
100 nuqta — taqsimotning yaxlitlangan ulushi
Bir yo‘nalishni tanlang. Manzarani kashf eting.
100 nuqta — taqsimotning yaxlitlangan ulushi
Bir yo‘nalishni tanlang. Manzarani kashf eting.
100 nuqta — taqsimotning yaxlitlangan ulushi
Bir yo‘nalishni tanlang. Manzarani kashf eting.
100 nuqta — taqsimotning yaxlitlangan ulushi
Bir yo‘nalishni tanlang. Manzarani kashf eting.
100 nuqta — taqsimotning yaxlitlangan ulushi
Bir yo‘nalishni tanlang. Manzarani kashf eting.
100 nuqta — taqsimotning yaxlitlangan ulushi
Bir yo‘nalishni tanlang. Manzarani kashf eting.
100 nuqta — taqsimotning yaxlitlangan ulushi
Bir yo‘nalishni tanlang. Manzarani kashf eting.
100 nuqta — taqsimotning yaxlitlangan ulushi
Bir yo‘nalishni tanlang. Manzarani kashf eting.